Úvod>Otázky

Otázky

10 najčastějších otázek a odpovědí: 

  1. Jakou má dřevník hmotnost? Dva lidé dřevník snadno přenesou.
  2. Dokážete dřevník přenést přes plot, mám jenom úzkou branku? Přeprava probíhá ve smontovaném stavu v případě potřeby na místě instalace jsme schopni dřevník rozebrat pro nastěhování. Potřebné rozměry pro průchod najdete v technickém výkrese na stránce rozměry.
  3.  Je potřeba na stavbu stavební povolení?  Se zárukou, určitě není
  4.  Kolik si mám objednat dřeva?  Uvedený objem je matematický, takže v případě štípaného se shoduje s jednotkou prms (prostorový metr sypaný). Ve fotogalerii máme  malou ukázku objemu velkého dřevníku.
  5. Stačí Vám platba na místě při převzetí? Ano stačí, pro oboustrannou důvěru nepožadujeme zálohu. 
  6.  „Dveřní výztuž“ tj. stav kdy se dá chodit do dřevníku je možno namontovat do již zakoupeného výrobku? Ano po krátké úpravě a vsazení 2 kusů výztuže je vše připraveno k používání. 
  7. Je možnost dřevník postavit jen tak na trávník? Ano, podmínkou je pouze rovinatost vybraného místa, rošt je konstruovaná tak aby se nezabořil. Samozřejmě jakýkoli spodek vybudovaný pod dřevník viz. fotogalerie je přínosem.
  8.  Jak bude dlouho dřevo schnout? Pro majitele jednoho dřevníku můžu zaručit při naskladnění březen – duben, že na následující topnou sezonu bude dřevo ve velmi slušném stavu. Je určitě lepší nechat dřevo proschnout do druhého roku, takže potřebujete dřevníky dva na prostřídání.
  9.  Dá se dřevník přemisťovat? Jedna ze základních předností našich dřevníků je snadné přemístění pro nalezení ideálního stanoviště po zkušenostech s používáním a v případě změny dispozice na místě samotném.
  10.  Kam umístit dřevník? V případě neúplné představy jak a kde bude dřevník na zahradě umístěn, nepospíchejte s budovám podkladu. Počkejte, až dřevník doručíme, poté jej umístíte na zkoušku na zamýšlené místo. Vyznačíte půdorys a s klidem můžete pracovat na podkladu. Poté si zatlučete kotvící kolíky. 

Na co si dát pozor?

Pečlivě si proměřte manipulační prostor pro nastěhování, výška + šířka, protože dřevník je dodáván ve smontovaném stavu. Při nemožnosti projít, je nutné zajistit více lidí. Přepravu provádí pouze řidič, je nutná jedna osoba pro složení objednaného zboží z auta. Doporučujeme předem promyslet místo pro složení zásilky s ohledem na objednané rozměry. Předem konzultace. 

Má smysl kupovat jiný, nejlevnější dřevník?

Dodání našeho dřevníku probíhá ve smontovaném stavu z podstaty věci a stavby konstrukce je to nevyhnutelné. Tzn., že se nejedná o žádnou „obchoďákovou“ skládačku do krabice, která je v základu poddimenzovaná na materiálu a za výsledek si vlastně může každý sám, protože si to složil a postavil. Příklad: naše hranaté dřevníky na 4 m3 mají hmotnost 180 kg. Jedná se o jeden kus svařenec, který je celý po svaření žárově pozinkovaný. Takže investujete do věcí pro další generace. Dalším faktem hovořící pro naše kruhové dřevníky je cena vynaložená na sušení a skladování jednoho m³ dřeva.

 

 

 

 

 

logo

KLUH s.r.o.
Obránců míru 278
542 01 Žacléř

Česká Republika

 + 420 608 411 927

 info@drevnik.cz

FB

Evropská unie
Evropský fond pro regionální rozvoj
Investice do vaší budoucnosti

Webové stránky vytvořil Acceler